Tisztelt Látogató!

Szeretettel köszöntjük Önt a Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola oldalán. Reméljük, hogy folyamatosan bővülő lapjainkon megtalálja a keresett információt!

szentistvan.jpg

Cím: 6800 Hódmezővásárhely, Szent István utca 75.

Intézményvezető: Walterné Böngyik Terézia

Telefon: +36-62/245-066

Fax: +36-62/245-066

Email: iskola@szentistvanisk.hu

OM azonosító: 200 895

Szent István téri telephely: +36-62/246-841

 

"Legyél Te a hősünk névadója!"




A rendőrség 112 - Tudd, hogy segíthess! elnevezésű projektjének "Legyél Te a hősünk névadója!"  című pályázatán iskolánk 5.a osztálya első helyezést ért el (SOS Kapitány névötletükkel), a 4.c osztály (Sós Aurél és Tősér Balázs ötletével) pedig különdíjban részesült. 
2019. december 5-én a Szegedi Rendőrfőkapitányságon szervezett záróünnepségen vették át jutalmukat.
Gratulálunk a díjazottaknak!

József Attila kupa

 



A József Attila kupa területi matematika versenyen Reményi Attila 5. osztályos tanuló 2. helyezést ért el. Eredményéhez gratulálunk.

Nyílt nap

VÁLTS EGY CSOKIT MOSOLYRA!

B33 kosárlabda megyei döntő

 

Megyei B33 kosárlabda döntő

 

2019.11.27. Szeged

 

VI. hely

A csapat tagjai: Szunyog Csaba, Nagy Noel, Surinya Tamás, Kruzslicz Alex

Testnevelő: Szöginé Kotormán Zsuzsanna

 

Mesemondó verseny

Iskolánkban november 18-án került megrendezésre a mesemondó verseny, melyen az alábbi eredmények születtek:

1-2. osztály:

1. hely: Hunyadi Zoé 1.a –felkészítő: Zatykó Gabriella

2. hely: Czuczi Eszter 2.b –felkészítő: Kohánné Mihály Tímea

3. hely: Tóth Nóra 1.a –felkészítő: Zatykó Gabriella

4. hely: Vörös Zita 1.a –felkészítő: Zatykó Gabriella

5. hely: Kovács Panka 2.b –felkészítő: Kohánné Mihály Tímea

6. hely: Varga-Tóth Nóra 1.a –felkészítő: Zatykó Gabriella

Különdíjat kapott:

Somogyi Zoltán 2. c felkészítő: Gardiné Fülöp Ildikó

Megyesi Enikő 2.a –felkészítő: Sztupovszky Andrea

A városi versenyen az 1-2. helyezett tanulók képviselték iskolánkat.

3-4. osztály:

1. hely:

Mészáros Bertalan 4.a - felkészítő: Gardiné Fülöp Ildikó

Tóbiás Endre 3.a –felkészítő: Csonkáné Détár Ágnes

2.hely:

Antal Fruzsina 3.a –felkészítő: Csonkáné Détár Ágnes

Sipos Nóra 3.a –felkészítő: Csonkáné Détár Ágnes

László Flóra 4.a - felkészítő: Gardiné Fülöp Ildikó

3.hely:

Kenéz Jázmin 4.a - felkészítő: Gardiné Fülöp Ildikó

Sós Melinda 4.c –felkészítő: Tricskó Márta

Különdíjban részesült:

Balázs Panna 3.a –felkészítő: Csonkáné Détár Ágnes

Az 1. helyezést elért tanulók vettek részt a városi mesemondó versenyen