Hírarchivum (2019)

Angol nyelvi verseny

Szép siker angol nyelvből

A Varga Tamás Általános Iskola ,,Do you understand?” városi angol nyelvi szövegértési versenyén iskolánk tanulói szép eredményt értek el.

A 6. osztályos kategóriában

Solti Gréta I. helyezett

Vinczenti Lujza II. helyezett

A 7. osztályosok között

Sirkó Regő I. helyezett

Füvesi Levente II. helyezett

Üdvözlet

"Legyél Te a hősünk névadója!"




A rendőrség 112 - Tudd, hogy segíthess! elnevezésű projektjének "Legyél Te a hősünk névadója!"  című pályázatán iskolánk 5.a osztálya első helyezést ért el (SOS Kapitány névötletükkel), a 4.c osztály (Sós Aurél és Tősér Balázs ötletével) pedig különdíjban részesült. 
2019. december 5-én a Szegedi Rendőrfőkapitányságon szervezett záróünnepségen vették át jutalmukat.
Gratulálunk a díjazottaknak!

József Attila kupa

 



A József Attila kupa területi matematika versenyen Reményi Attila 5. osztályos tanuló 2. helyezést ért el. Eredményéhez gratulálunk.

B33 kosárlabda megyei döntő

 

Megyei B33 kosárlabda döntő

 

2019.11.27. Szeged

 

VI. hely

A csapat tagjai: Szunyog Csaba, Nagy Noel, Surinya Tamás, Kruzslicz Alex

Testnevelő: Szöginé Kotormán Zsuzsanna

 

VÁLTS EGY CSOKIT MOSOLYRA!

Nyílt nap

Mesemondó verseny

Iskolánkban november 18-án került megrendezésre a mesemondó verseny, melyen az alábbi eredmények születtek:

1-2. osztály:

1. hely: Hunyadi Zoé 1.a –felkészítő: Zatykó Gabriella

2. hely: Czuczi Eszter 2.b –felkészítő: Kohánné Mihály Tímea

3. hely: Tóth Nóra 1.a –felkészítő: Zatykó Gabriella

4. hely: Vörös Zita 1.a –felkészítő: Zatykó Gabriella

5. hely: Kovács Panka 2.b –felkészítő: Kohánné Mihály Tímea

6. hely: Varga-Tóth Nóra 1.a –felkészítő: Zatykó Gabriella

Különdíjat kapott:

Somogyi Zoltán 2. c felkészítő: Gardiné Fülöp Ildikó

Megyesi Enikő 2.a –felkészítő: Sztupovszky Andrea

A városi versenyen az 1-2. helyezett tanulók képviselték iskolánkat.

3-4. osztály:

1. hely:

Mészáros Bertalan 4.a - felkészítő: Gardiné Fülöp Ildikó

Tóbiás Endre 3.a –felkészítő: Csonkáné Détár Ágnes

2.hely:

Antal Fruzsina 3.a –felkészítő: Csonkáné Détár Ágnes

Sipos Nóra 3.a –felkészítő: Csonkáné Détár Ágnes

László Flóra 4.a - felkészítő: Gardiné Fülöp Ildikó

3.hely:

Kenéz Jázmin 4.a - felkészítő: Gardiné Fülöp Ildikó

Sós Melinda 4.c –felkészítő: Tricskó Márta

Különdíjban részesült:

Balázs Panna 3.a –felkészítő: Csonkáné Détár Ágnes

Az 1. helyezést elért tanulók vettek részt a városi mesemondó versenyen

Elismerés

Íródeák

Oldalak